#

Navigácia

Obsah


                               

Vítame Vás v našej obci

 

obrazok

Miestny rozhlas

01.04.2020

Vážení obyvatelia! 1

Vážení obyvatelia!

Oznamujeme Vám, že v obciach Vydrany a Veľké Blahovo je prerušená dodávka pitnej vody. Dunajskostredské vodárne už pracujú na odstránení poruchy.

Detail

Aktuality

24.03.2020

Vážení obyvatelia!

Vážení obyvatelia!

Slovenská pošta upraví otváracie hodiny pobočiek. Bližšie informácie v priloženom PDF dokumente.

Detail

23.03.2020

Vážení Obyvatelia, 1

Vážení Obyvatelia,

Vzhľadom na krízovú situáciu Vás touto cestou informujeme o ďalšom postupe rozdeľovania ochranných rúšok pre našich obyvateľov. V prípade, ak ste ešte neobdržali ochranné rúško od obce, prosíme kontaktujte nás na t.č. 0951/400720. Nepodceňujte súčasnú situáciu a chráňte seba aj ostatných.

Detail

23.03.2020

Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Aktuálne informácie do Vášho telefónu

Pripravili sme pre Vás jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať aktuálne informácie z našej obce vo Vašom mobilnom telefóne, alebo tablete. Stačí si zdarma nainštalovať mobilnú aplikáciu V OBRAZE.

Detail

17.03.2020

Vážení obyvatelia!  1

Vážení obyvatelia!

Od dnešného dňa začíname s prerozdeľovaním ochranných rúšok na území obce. V priebehu popoludnia budú rúška pre našich seniorov doručené prostredníctvom členov Miestneho spolku Červeného kríža. O ďalšom postupe pri rozdeľovaní ochranných rúšok Vás budeme postupne informovať. Zároveň Vás žiadame, aby ste striktne dodržiavali bezpečnostné predpisy, keďže počet nakazených v Dunajskostredskom okrese stúpol na 4 osoby. Touto cestou opakovane žiadame seniorov starších ako 65 rokov a matky maloletých detí do 3 rokov, aby minimalizovali návštevy miestnych obchodov, v záujme zachovania svojho zdravia.

Detail

16.03.2020

Vážení obyvatelia! 1

Vážení obyvatelia!

Vzhľadom na krízovú situáciu Vám oznamujeme, že od 17.03.2020 budú zavedené nasledovné opatrenia na území obce Vydrany: Do potravín vstup bude možný len po jednom v rúšku, pri vstupe do miestnosti musíte si dezinfikovať ruky pripraveným dezinfekčným prostriedkom ďalej Kuchyňa Mona zabezpečuje jedine rozvoz jedľa, z dôvodu ochrany zdravia nie je možné sa stravovať na mieste. Opatrenia sú v záujme zachovania zdravia nás všetkých, dávajme pozor jeden na druhého.

Detail

16.03.2020

Vážení obyvatelia 1

Vážení obyvatelia

Vzhľadom na krízovú situáciu budú Obecný úrad Vydrany a obecná firma Hodus komunal sro zatvorené až do odvolania (na dobu neurčitú), ale svoje služby pre obyvateľov budú naďalej poskytovať . Ďalšie informácie respektíve pomoc, môžete požiadať na nasledujúcich telefónnych číslach: Hodus komunal sro : 0951 397984 , Obecný úrad: 0951 400720 V našej obci sa začalo šitie rúšok, ktoré budú dostupné a postupne rozdelené obyvateľom pod dohľadom Komisie pre sociálne veci a zdravotníctvo. Touto cestou opakovane žiadame seniorov starších ako 65 rokov a matky maloletých detí do 3 rokov, aby minimalizovali návštevy miestnych obchodov, v záujme zachovania svojho zdravia. Za pochopenie Vám ďakujeme

Detail

Novinky o koronavíruse a ďalšie aktuality z nášho webu.
Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu.
×
Viac informácií