Navigácia

Obsah

Milí Vydrančania!

Typ: ostatné
Milí Vydrančania! 1S cieľom predísť otázkam od našich obyvateľov a šírenia nesprávnych informácií, by sme vás chceli informovať, že cez víkend (06.02.2021 - 07.02.2021) sa v našej obci nebude testovať na COVID-19.
Doteraz cez víkendy testovali 3 testovacie tímy, ktoré nešetrili energiou a voľným časom, a máme pocit, že podali maximálny výkon a slúžili každému záujemcovi.
Členovia tohto tímu sú už unavení, čo je pochopiteľné, pretože viacerí z nich boli po službe, alebo odchádzali do služby. Veríme, že všetci zaslúžia, aby si mohli vydýchnuť počas víkendu, ale aby obyvatelia našej obce nemali žiadne nevýhody, na základe dohody dvoch susedných obcí Veľké Blahovo - Vydrany sa môžu testovania zúčastniť v kultúrnom dome vo Veľkom Blahove v nedeľu od 8.00 do 12:00 nasledovní Vydrančania:
- obaja rodičia škôlkárov
- obaja rodičia detí navštevujúcich základnú školu prvého stupňa (pre deti do 10 rokov testovanie nie je povinné)
- študenti posledných ročníkov stredných škôl a ich rodičia
- a osoby, ktorí nemôžu pracovať z domu a musia preto dochádzať za prácou.
Obec Vydrany následne vráti túto pomoc obyvateľom Veľkého Blahova v ďalšom kole testovania.
Na základe špecifikácie vyššie spomenutých skupín žiadame našich obyvateľov, aby vzhľadom na obmedzené množstvo testov a personálnu kapacitu testovacích tímov na testoch sa zúčastnili iba tí, ktorí to skutočne potrebujú.
Ďakujem za Vaše pochopenie.
Starajme sa jeden o druhého.

Mgr. Ladislav Balódi
Starosta obce Vydrany


Vytvorené: 5. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 5. 2. 2021 19:38
Autor: